KDO JSEM JÁ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jmenuji se Marek Přibyl, jsem otec dvou skvělých kluků. Celý život si naplňuji sportem a poslední dva roky učím nejen své děti mít radost ze sportu ve florbalovém oddíle. Jsem taky certifikovaný finanční poradce společnosti Česká pojišťovna, a.s.

Mojí profesí je pomáhat lidem orientovat se ve finančních službách. Vzdělávám a učím základy finanční gramotnosti své klienty i nové kolegy, aby si dokázali zdravým rozumem sami pomoci.

V oblasti pojištění firem i osob pracuji od roku 1997. Poskytuji svým klientům komplexní řešení jejich životních situací, firmám zajištění komplexních rizik a úspory spojené s jejich podnikáním včetně stabilizace financí jejich zaměstnanců. Posledních 12 let, dávám lidem práci, učím je rozumět finančnímu poradenství, aby sami sobě prospěli nadstandardním příjmem a profesí, která je naplní na celý život. Využijte k řešení vašich záměrů bezplatnou konzultaci s certifikovaným finančním poradcem. Vzájemná důvěra a respekt je základ úspěšné dlouhodobé spolupráce.

Pracuji převážně v oblastech - Ostrava, Opava, Bruntál, Krnov.

Dostanete komplexní profesionální služby mé a mého týmu v oblasti finančního poradenství. 

Umíme snížit splátky hypoték i spotřebních úvěrů, naspořit vlastní rentu, pojistit vaše požadavky, profesionálně poradit jednotlivcům i firmám. Intenzivně pracujeme na vaši dlouhodobé spokojenosti. Nechte si zdarma poradit a rádi Vám umožníme, uveřejnit Vaše reference.

V registru ČNB mě najdete pod číslem: 005279VPA

Tisknout stránku

Sociální sítě

      © 2017 - MAREK PŘIBYL
Digitální obchodník
Zpět nahoru